Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
|
CSKA Moscow / Zenit | - | TBC |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
|
Rostov / Baltika | - | Dinamo Moscow / Spartak Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Thursday | |||||
|
CSKA Moscow | Zenit | |||
Wednesday | |||||
|
Zenit | CSKA Moscow | |||
Aggr. | Zenit | CSKA Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
|
Dinamo Moscow | - | Spartak Moscow | |
Thursday | ||||
|
Rostov | - | Baltika |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Orenburg | 2 - 4 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Ural | 1 - 3 | Rostov | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Baltika | 0 - 1 | CSKA Moscow | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
CSKA Moscow | 2 - 0 | Baltika | View events | |
Aggr. | Baltika | 0 - 3 | CSKA Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 2 | Zenit | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Zenit | 0 - 0 | Spartak Moscow | ||
Aggr. | Spartak Moscow | 1 - 2 | Zenit |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 1 - 2 | Dinamo Moscow | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Khimki | 0 - 0 | Rostov | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 0 - 1 | Orenburg | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Khimki | 2 - 0 | Krasnodar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 1 - 2 | Akhmat Grozny | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rodina Moskva | 1 - 1 | Ural | View events |
Thursday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 1 - 1 | Sochi | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Baltika | 2 - 2 | Lokomotiv Moscow | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 1 - 1 | Baltika | View events | |
Aggr. | Baltika | 3 - 3 | Lokomotiv Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Spartak Moscow | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 3 - 1 | Orenburg | View events | |
Aggr. | Orenburg | 2 - 3 | Spartak Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rostov | 1 - 1 | CSKA Moscow | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
CSKA Moscow | 2 - 0 | Rostov | View events | |
Aggr. | Rostov | 1 - 3 | CSKA Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Moscow | 1 - 0 | Zenit | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Zenit | 2 - 0 | Dinamo Moscow | View events | |
Aggr. | Dinamo Moscow | 1 - 2 | Zenit |