Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
|
Isloch | Torpedo BelAZ | |||
Tuesday | |||||
|
Torpedo BelAZ | - | Isloch | ||
Aggr. | Torpedo BelAZ | Isloch | |||
Wednesday | |||||
|
Dinamo Minsk | Neman Grodno | |||
Tuesday | |||||
|
Neman Grodno | - | Dinamo Minsk | ||
Aggr. | Neman Grodno | Dinamo Minsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Sunday | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 4 | Isloch | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 2 | Vitebsk | View events | |
Aggr. | Isloch | 4 - 3 | Vitebsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 3 - 0 | Minsk | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Minsk | 0 - 1 | Neman Grodno | View events | |
Aggr. | Minsk | 0 - 4 | Neman Grodno | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | View events | |
Aggr. | Shakhtyor Soligorsk | 1 - 2 | Torpedo BelAZ | ||
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 0 - 1 | Dinamo Minsk | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 3 | BATE | View events | |
Aggr. | Dinamo Minsk | 3 - 3 | BATE |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Friday | ||||
FT
|
Minsk | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | View events |
Friday | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 9 - 0 | Osipovichi | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Isloch | 1 - 0 | Arsenal | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 1 | Dinamo Brest | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Slutsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Niva Dolbizno | 1 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 0 | Slavia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
BATE | 3 - 1 | Ostrovets | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 2 | Neman Grodno | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Miory | 0 - 13 | BATE | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lida | 1 - 3 | Torpedo BelAZ | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zhodino Yuzhnoe | 0 - 2 | Dinamo Minsk | View events |
Friday | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 1 | Minsk | View events |
Friday | ||||
FT
|
Ivatsevichi | 1 - 6 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Friday | ||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Energetik-BGU | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Bumprom | 0 - 2 | Dinamo Brest | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Niva Dolbizno | 3 - 2 | Naftan | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 2 | Slavia | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Slutsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Ostrovets | 2 - 0 | Smorgon | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 2 - 2 | Arsenal | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Osipovichi | 1 - 0 | Gomel | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 3 - 1 | Belshina | View events |
Sunday | ||||
FT
|
ML Vitebsk | 1 - 4 | Isloch | View events |